Võta meie spetsialistidega ühendust

Meie spetsialistid oskavad aidata teid kõikides metsandusega seonduvates küsimustes. Abistame metsaomanikke raieplaanide koostamisel, nõustame maksuküsimustes jne.

Ost-Müük

Tauno Siiboja

Müügijuht

tauno@tmenergy.ee
53 363 931

Kristo Piibe

Ostujuht

kristo@tmenergy.ee
52 35 877

Päringud

Sander Lillemägi

Hinnapäringud, ost

sander@tmenergy.ee
51 990 544

Merike Penno

Hinnapäringud, ost

merike@tmenergy.ee
53 450 013

Juhatus

Urmas Jefimov

Juhatuse liige

urmas@tmenergy.ee
50 32 438

Janek Jefimov

Juhatuse liige

janek@tmenergy.ee
51 59 890